MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ

Sme tradičná lekáreň v Prievidzi na sídlisku Sever, v ktorej sa stretnete s tradične úctivým správaním. K vám a k vášmu zdravotnému problému budeme pristupovať s maximálnou empatiou a lekárenskou etikou. Odborne vám poradíme a vysvetlíme všetky potrebné informácie, aby ste od nás odchádzali s dobrým pocitom.

Náš vysoko kvalifikovaný tím farmaceutov a farmaceutických laborantov vám bude vždy k dispozícii s akýmikoľvek otázkami. V súčasnosti sa o vás v lekárni postarajú Peťka Chovancová, Janka Buôciková, Miška Karpišová, Gabika Molnárová a Filip Pavlenda.

Rastieme vďaka vám

Už vyše 25 rokov sa staráme o vás a vaše zdravie. Snažíme sa k vám pristupovať vnímavo a vždy s úsmevom na tvári. Veríme, že naše odborné rady spolu s pozitívnou energiou dokážu pomôcť v riešení vášho zdravotného problému. Pozrite sa, ako sme v priebehu rokov rástli vďaka vám:

1994

Založenie Lekárne Sever

Naša lekáreň sídli na tom istom mieste už viac ako 25 rokov. Nájdete nás na ulici M. Gorkého 3 na sídlisku Sever, kde lekáreň v roku 1994 založila pani lekárnička Mgr. Marta Veterníková.

1994

2006

Modernizácia priestorov

Prvá rekonštrukcia lekárne prebehla v roku 2006. Zmodernizovali sme vnútorné priestory a prerobili vonkajšiu fasádu.

2006

2013

Vstup do zoskupenia PLUS LEKÁREŇ

Vďaka vstupu do virtuálneho zoskupenia nezávislých lekární a lekárnikov PLUS LEKÁREŇ vám každé 2 mesiace prinášame letákové akcie na vybrané voľnopredajné produkty, a tiež zľavy do výšky 50% na vybrané lieky na lekársky predpis. Vstupom do zoskupenia sme zároveň dostali možnosť zúčastňovať sa mnohých školení. Vďaka tomu vás môžeme neustále oboznamovať s novými poznatkami a postupmi pri samoliečbe.

2013

2015

Zmena vedenia

V roku 2015 odišla pani Mgr. Veterníková do zaslúženého dôchodku a v rámci projektu lekárne lekárnikom prenechala vedenie PharmDr. Filipovi Pavlendovi. Pod jeho vedením sme za stáleho dodržiavania vysokých profesijných štandardov zmodernizovali interné pracovné postupy a všetky procesy začali postupne digitalizovať.

2015

2020

Inovujeme spoločnosť

Ani dnes nechceme prešľapovať na mieste a preto sa stále snažíme našu lekáreň inovovať. Udržiavame si atmosféru tradičnej lekárne, no zároveň do našej práce vnášame modernú metodiku. Pripojili sme sa k novovzniknutej aplikácii Fast Recept a pokračujeme v digitalizácii, pričom stále ostávame ľudskí a blízki k našim zákazníkom.

2020

Bezbariérový prístup

Výhodné akcie každý mesiac

Bezplatné parkovisko

E-RECEPT – RÝCHLY VÝDAJ LIEKOV

Máte recept? Jednoducho si lieky predobjednáte a po príchode do našej lekárne vám budú ihneď vydané. Nebudete tak musieť čakať v rade a ušetríte mnoho času. Po klinutí na rezerváciu, stačí už len zadať vaše údaje. 

Adresa

Gorkého 317/3, 971 01 Prievidza

Otváracie hodiny

Po: 07:30 - 16:30
Ut: 07:30 - 16:30
St: 07:30 - 16:30
Št: 07:30 - 16:30
Pia: 07:30 - 16:30
So - Ne: ZATVORENÉ

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre vás aj online. Napíšte nám prostredníctvom formulára a my vám odpovieme hneď, ako to bude možné.