STARÁME SA O VAŠE ZDRAVIE

V našej lekárni nájdete široký sortiment liekov, voľnopredajných doplnkov, zdravotníckeho materiálu a zdravotných pomôcok. Liek alebo pomôcku, ktorú momentálne nemáme na sklade, vám po dohode radi doobjednáme.

Môžete sa spoľahnúť na naše poradenstvo pri interakciách liekov, alebo sa na nás obrátiť s akýmikoľvek inými otázkami. Poskytneme vám tiež službu individuálnej prípravy liekov a možnosť výdaja liekov prostredníctvom aplikácie Fast recept.

Výdaj a predaj liekov a výživových doplnkov

Hlavnou činnosťou našich lekárnikov je výdaj, objednávanie a poradenstvo pri výbere liekov a doplnkov. Náš široký sortiment zahŕňa:

MERANIA

O vaše zdravie sa staráme aj pravidelnými meraniami. Na niektoré nie  je potrebné sa vopred objednať, a vykonávame ich vždy počas našich otváracích hodín. Na niektoré je lepšie sa vopred dohodnúť na termíne a presnom čase. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.  Navštíviť nás môžete pre zmeranie:

Poradenstvo

Pri každej vašej návšteve sme vám k dispozícii s bezplatným poradenstvom pri interakciách liekov, alebo pri výbere výživových doplnkov. Ochotne si vypočujeme vaše symptómy, poradíme vám vhodné riešenie a vysvetlíme všetky potrebné informácie.

E-RECEPT – RÝCHLY VÝDAJ LIEKOV

Máte recept? Jednoducho si lieky predobjednáte a po príchode do našej lekárne vám budú ihneď vydané. Nebudete tak musieť čakať v rade a ušetríte mnoho času. Po klinutí na rezerváciu, stačí už len zadať vaše údaje.

Adresa

Gorkého 317/3, 971 01 Prievidza

Otváracie hodiny

Po: 07:30 - 16:30
Ut: 07:30 - 16:30
St: 07:30 - 16:30
Št: 07:30 - 16:30
Pia: 07:30 - 16:30
So - Ne: ZATVORENÉ

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre vás aj online. Napíšte nám prostredníctvom formulára a my vám odpovieme hneď, ako to bude možné.